Bu Haberimizi Dinlemek için Tıklayınız...

BAŞKAN GÜNEL, ARKADAŞININ ACI GÜNÜNÜ PAYLAŞTI

Kuşadası Kent Konseyi Başkanı Mustafa Ünver’in Babası Muhterem Ünver’in bir süredir devam eden rahatsızlığı sonucu, vefat etmesi üzerine Kuşadası Kent Konseyi yasa büründü.

Sabah saatlerinde duyulan kara haber üzerine, Kuşadası’nda bulunan Merhumu ve Konsey Başkanı Mustafa Ünver’i sevenler Cenaze namazının kılınacağı Aydın’a adeta akın ettiler.

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Kent Konseyi Başkanının acı gününü paylaşırken, Mustafa Ünver’in Kuşadası CHP eski İlçe yöneticilerinden olduğu halde, hiçbir temsili yöneticinin cenazeye katılmadığı, sadece çiçek göndermekle yetindikleri gözlemlendi. Sabahın erken saatlerinde kara haberin duyulduğu halde, CHP Kuşadası İlçe Başkanlığı üyelere Cenaze duyuru iletisinin de Saat 12.00’de paylaşılması, CHP üyeleri tarafından tepkiyle karşılandı. Cenaze haberini Kuşadası’nda saat 12.00 de alan bir üyenin yaklaşık bir saatlik yol alarak  yetişmenin imkansız olduğu belirtilerek tepki gösterildi.

Cenaze’nin Çine mezarlığına defini için, uzun bir konvoyla seyahat edildi.

Cenaze sonrası, Mustafa Ünver ve Ailesi katılanların taziye dileklerini alarak, metanetle uğurlaması esnasında duygulu anlar yaşattı.