Bu makaleyi dinlemek için tıklayınız.

 

CHP’Lİ VEKİL HÜSEYİN YILDIZ KUŞADASINDA

Bir süredir büyük bir özveriyle saha çalışmalarını sürdüren CHP Kuşadası İlçe Başkanlığı, bu günde Ege mahallesinde yapılacak çalışmaya, CHP Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız’da katıldı.

CHP İlçe binasında yapılan, basına açık bilgilendirme toplantısına, Vekil Hüseyin Yıldız’ın yanı sıra CHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Feridun Uzunda katıldı.

CHP Kuşadası İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek ve yönetimi, parti üyeleri ve saha çalışmalarına katılan partililerin katıldığı toplantıda, İlçe Başkanlığı çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Gürbilek; “Sandık namustur, namusunuz bize emanet, tüm önlemleri aldık, sandıkların tamamında görevlilerimiz belirlendi. Kuşadasında gerekli önlemleri aldık, şimdi saha çalışmalarına ağırlık verdik, seçimler neticeleninceye kadar tüm partililerimizle alarm halinde olacağız” açıklamasında bulundu.

Toplantıda konuşan Yıldız; “Ülkemizin her yerini geziyoruz, üyemiz olmayan hiçbir köy kalmamıştır. Yapılan yasalarda komisyon çalışmalarında artık tartışma yok, yasa hazırlanıyor AKP ve MHP oylarıyla geçiriliyor. Seçimleri kazanmaktan başka çaremiz kalmadı, bu seçimleri mutlaka kazanmamız gerekir” dedi. Konuşmasında bütçe çalışmalarına da değinen Yıldız, bu bütçeden kimse birşey beklemesin, hiçbir şekilde müdahale edemedik, istedikleri gibi bir bütçe geçirdiler. O nedenle seçimi kazanmamız şart olmuştur, dedi.

Kuşadası İlçe Başkanlığı, İlçe Kadın Kollarına ve Gençlik Kollarına teşekkür eden Yıldız daha sonra proğramı doğrultusunda partililerle saha çalışmasına katılım sağlamıştır.

Serap Başel/Kuşadası Özel Haber