Bu makaleyi dinlemek için tıklayınız.

 

BİTMEYEN ÇİLEYE GÜRBİLEKTEN TEPKİ

Kuşadasının bitmeyen çilesi, her yağışta Kuşadalıların kabusu haline gelen, terminal önü, Karaova, Davutlar, Güzelçamlı Millipark çevre yolu gene kabus yaşatmaya devam ediyor.

E.Gazetemiz tarafından defalarca haber yapılıp, durumu anlatan bir kısa video da yapıldığı halde bakım ve onarımı Karayollarına ait olan yol, ne hikmetse terk edilmiş durumda.

Belediye ve Siyasi Partilerden gelen tepkilere rağmen halen hiçbir çözüm bulunulmaması üzerine, CHP İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek tarafından sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla, AKP İlçe Başkanı Mustafa Gökçe’ye tepki gösterdi.

CHP KUŞADASI İLÇE BAŞKANI MEHMET GÜRBİLEK PAYLAŞIMI

Kuşadası’nın 10 yıldır bitmeyen çilesi bir kez daha bu sabah Kuşadalılar’ın kabusu oldu.
Meteoroloji ve AFAD’ın uyarı mesajlarına rağmen devlet kurumları yine tepkisiz kalınca Söke – Kuşadası çevre yolu Venedik caddelerine dönüştü.
Her fırsatta Kuşadası’nın sorunları ile ilginen siyasi iktidarın temsilcisine ve ilgili kamu kurumlarının yöneticilerine soruyorum.
Bizim çilemiz ne zaman sona erecek. Her sağanak yağmurda aynı işkenceyi yaşamak zorundamıyız.
Yoksa meşhur Ankara ziyaretlerinizde milletvekilliği kulislerinizden vakit bulup bi zahmet Karayolları Genel Müdürlüğüne de uğrama şansınız var mı?
Devletin resmi haber ajansı son 1 saattir görüntüleri paylaşıyor. Ama gerçek sorumlusunu yazmaya cesaret edemiyor.
Sayın İktidar temsilcisi bu konuda bir eylem planınız olacak mı?
Yoksa her zaman ki gibi konuyu es geçip goy goy mu yapacaksınız?