Bu makaleyi dinlemek için tıklayınız.

CEM EVİNDE ÇAĞDAŞ YAŞAMI DESTEKLEME DERNEĞİ ÖĞRENCİLERİNE KAHVALTI

Kahramanmaraş odaklı deprem felaketinin ardından, ülkemizin dört bir yanından yardımlar ulaştırılmaya çalışıldı.

Yardımların toplanması onların istiflenmesi kolilenmesi yüklenmesi nakliyesi hepsi başlıbaşına bir iş.

Kuşadası Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Cemevinde toplanan yardımların düzenlenmesi için öğrencileriyle beraber gönüllü oldular.

Gencecik umutlarımız Gençlerimiz, öylesine bir birliktelikle bu asil görevi yerine getirdiler ki, geriye sadece onları taktir etmek kaldı.

Cemevindeki bu organizasyonun başından beri bulunan, Cemevi Kadın Kolları Başkanı Nimet Kahraman, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği tarafından yardım çalışmaları için gönderilen çocuklar için teşekkür kahvaltısı verileceğini duyurdu.

Cemevi yemek salonunda verilen kahvaltıya, Kuşadası Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Çilen Karakuş, CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Taşdelen Dağlı, Kent Konseyi Başkanı Mustafa Ünver, Cemevi Başkanı Erdal Kılınç katılarak, Gençlerimizin bu çalışmalarından duydukları gurur ve önemini anlatan konuşmalarda bulundular.

Kahvaltılı toplantının tamamını kapsayan Haber videomuzu buradan izleyebileceğiniz gibi, youtube kanalımızdan izleyerek, paylaşım yapabilirsiniz. Bizi desteklemek için Youtube kanalımıza abone olmayı ihmal etmeyin.