Bu makaleyi dinlemek için tıklayınız.

KUŞADASI CHP’DE ŞENLİK TADINDA TOPLANTI

CHP Kuşadası İlçe Başkanlığının düzenlediği genişletilmiş örgüt toplantısı adeta bir şenlik havasında geçti.

Çok sayıda partilinin katıldığı toplantıya CHP Kuşadası İlçe Başkanlığı ev sahipliği yaparken, CHP Aydın Milletvekilerinden Hüseyin Yıldız ve Süleyman Bülbül hazır bulundu. Bir süre önce CHP İl Başkanlığından istifasını vererek ayrılan, CHP aday adayı Ali Çankır, CHP İl Yönetiminden ayrılarak Milletvekili aday adaylığını açıklayacak olan Feridun Uzun, Çevre dostluğuyla tanınan Millet vekili aday adaylarından Mehmet Vergili hazır bulundular.

CHP İlçe Yönetimi tam kadro misafirlerini ağırlarken, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Evrim Karakoz’un Toplantıya katılarak, rozet törenine katılması oldukça dikkat çekti.

CHP Kuşadası İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek yaptığı konuşmayla hedefine ulaşırken, salona olan hakimiyeti gözlerden kaçmadı. Mutlaka iktidar diyen Mehmet Gürbilek’in ardından kürsüye gelen Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, etkili bir konuşmanın ardından ayakta alkışlandı. Milletvekilleri Hüseyin Yıldız ve Süleyman Bülbül’ün konuşmalarının ardından soru cevap bölümüne geçildi.

Proğramın son bölümü olan, yeni üyelere rozet takma töreniyle partililer coşkuyu en yükseğe taşıdılar. Partililerin el ele çektikleri halayla iktidara yürüyüşün sinyallerini veriyorlardı.

Haber sayıfamızda yayınladığımız videolarda, toplantının konuşmalarını ve detaylarını izleyebileceğiniz gibi, Youtube kanalımızdan bu videoları paylaşabilirsiniz.