Bu makaleyi dinlemek için tıklayınız.

CHP KUŞADASI İLÇE ÖRGÜTÜ “HAYDE” DEDİ

Simit peynir çay ve limitsiz sohbet sloganıyla üyelerine ulaşan CHP Kuşadası İlçe Başkanlığı, üyelerini Kuşadası Kasım Yaman Arkeoloji parkında topladı.

Çok sayıda partilinin katıldığı kahvaltılı sohbet toplantısına katılan üyelerin yanı sıra, Gelecek Prtisi İlçe Başkanı Rabia Taşdemir ve Millet İttifakı partilerin üyelerinden de katılanların olduğu gözlemlendi.

Belediye Başkanı Ömer Günel ve Eşi, İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek, Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Taşdelen Dağlı ve Gençlik Kolları Başkanı Berkcan Mutlu beraber alan’a girerken, Aydın Milletvekili Evrim Karakoz CHP İl Başkanı Hikmet Saatçı ile alana giriş yaptılar.

İlk konuşmacı olarak kürsüye Gelen İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek, Kongre döneminin başladığını belirterek, CHP Kuşadası İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Arkasından kürsüye gelen Aydın Milletvekili Evrim Karakoz, espiri yaparak, İlçe Başkanlığına aday olduğunu söyleyerek, gülüşmelere sebep oldu. Karakoz’un ardından Kürsüye gelen Belediye Başkanı Ömer Günel yeniden Belediye Başkanlığına aday olduğunu tekrarlayarak, birlik içinde çalışmalara başlanması gerektiğini vurguladı.

Katılanlarla yapılan sohbetle, kahvaltılı toplantı da parti üyelerinin moral bulduğu gözlemlendi.

Not: Konuşmaların tamamını yukarıda sunduğumuz video haberimizden ve youtube kanalımızdan da izleyebilirsiniz.

Ekrem ÖRSOĞLU Haberi