Bu makaleyi dinlemek için tıklayınız.

GÜRBİLEK AÇIKLADI

Kayıtlara mıcır davası olarak geçen, ihalede usulsüzlük nedeniyle tutuklananlardan Belediye çalışanlarının tamamının tahliye edilmesiyle, CHP Kuşadası İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek, konuyla ilgili bir açıklama metni hazırlayarak, sosyal medya hesaplarından yayınladı.

Gürbilek, bir süre öncede basın toplantısı yaparak, AKP Kuşadası İlçe Başkanı Mustafa Gökçe’nin Belediye Başkanı ve çalışanları hakkında mesnetsiz karalama kampanyası yürüterek, yargısız infazla itibarsızlaştırma çalışması yaptığını belgeleriyle açıklamıştı.

SOSYAL MEDYA AÇIKLAMASI

Sn Mustafa Gökçe bugün sözde mıcır diye kamuoyu oluşturma çabanızın boşa çıktığını tüm halkımız gördü. Tüm belediye çalışanları serbest bırakıldı. Sen işine gelmediği için anlamasanda neden HAK HUKUK ADALET diye haykırdığımızı tüm Kuşadası halkı anladı.
Çünkü Adalet gün gelecek herkese lazım olacak. Sırf kamuoyu oluşturmak için daha hakim karşısına çıkmayan insanları tutuklandılar diye siyasi baskı oluşturdun, oda yetmezmiş gibi yandaş medya kuruluşlarında şov yaptın. Siyasi talimatlarınızla kapılarda sıraya dizip beklettiğiniz, kamu vicdanını hiçe saydığınız belediye personellerinin ve Kuşadası halkının yüzüne şimdi nasıl bakacaksın? Ne dedik er yada geç Adalet tecelli edecek, hak yerini bulacaktır. Ama halkımız bunları tıpkı Ekrem İmamoğlu Başkanımıza yaptığınız gibi unutmayacak ve unutturmayacaktır. Sn Gökçe yapamayacaksınız, başaramayacaksınız. Herşeye rağmen, sizlere rağmen bizim Belediye Başkanlarımız hizmet etmeye devam edecektir. Halkımız size en güzel cevabı sandıkta verecektir ve sizleri utandıracaktır, tabi utanacak yüzünüz varsa. Şimdi belki biraz vicdanın sızlıyordur,tabi oda kaldıysa. Siz ne kadar taş atsanızda bizler meyve vermeye devam edeceğiz…
ÇÜNĶÜ GELİYOR GELMEKTE OLAN!

EGEDEN MEDYA HABER