Bu makaleyi dinlemek için tıklayınız.

CHP KUŞADASI’NDA OYLARINI ARTTIRDI

CHP Kuşadası İlçe Başkanlığı seçim sandıklarındaki başarısıyla dikkat çekti.

Uzun süredir genel seçimlere hazırlanan Kuşadası İlçe teşkilatı, tam kadro sabah saat 05.30’dan itibaren seçimlerin yapılacağı okullarda buluştular. Parti okulunda eğitim alan sandık görevlileri, Okul sorumluları ve bölge sorumlularıyla, titizlikle seçilmiş müşahitleriyle çalışmaya başlayan CHP ve Millet İttifakı görevlileri,  Kuşadası’nda şaibesiz bir seçim olmasını sağladılar.

CHP Kuşadası İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek ve Millet İttifakı temsilcilerinden oluşan bir heyetle Okullar gezilerek, sandık başkanlarıyla görüşmeler sağlanıp, durum tespitinde bulundular.

Sandık görevlilerinin yanı sıra Belediye Meclis Üyeleri ve Başkan vekillerinin’de sandık görevlilerini yakın takibe alarak, her türlü ihtiyaçlarının karşılandığı gözlemlendi.

Karaova ve Kadıkalesi mahalleleri sandıklarının bulunduğu Reşat Nuri Güntekin İlköğretim okuluna yaptığımız ziyaretin yemek saatine denk gelmesi renkli kareler almamıza sebep olurken, Kuşadası Belediye Başkan Vekili, Meclis Üyesi Tibet Özer’e de mikrofon uzatma imkanı bulduk.

Kuşadasında oylarını arttıran CHP’liler, Milletvekili listesine Evrim Karakoz’u dahil etmenin sevincinin yanısıra, herşeye rağmen, eşit şartlarda yapılmayan seçimlerin Türkiye genelinde çok az bir oyla kaybedilmesinin de üzüntüsünü yaşadılar.

Ekrem ÖRSOĞLU ÖZEL HABER/Kuşadası