Bu makaleyi dinlemek için tıklayınız.

DEMOKRASİ PUSULASI YÖN GÖSTERMEYİ SÜRDÜRÜYOR

Duayen Sanatçı, Emekli DT Genel Müdürü Rahmi Dilligil’in sunduğu, Demokrasi pusulası isimli proğramın son bölüm çekimleri Aydın’da yapıldı.

İş makineleri kurs merkezi Belgesem’de çekilen proğramda iş makinesi operatörlerinin eğitimi incelendi.

Aydın’da tek olan, iş makineleri operatör eğitim merkezi Belgesem firması kurucusu ve Eğitimci Okan Sezgin, Firma Koordinatörü Birsen Kıtır, Egeden Medya Haber Yazarlarından Mehmet Gültekin ve Veli Yalçın’ın yanı sıra proğram Koordinatörü Erdoğan Sayitoğlu proğrama katıldılar. İş makinelerinin bakımından, iş güvenliğine kadar tüm detayların konuşulduğu proğram bu iş koluyla ilgili bilinmeyenleri aydınlatıyor.

Egeden Medya Haber’in yapımcılığını üstlendiği proğram çekimleri haberimizle beraber eş zamanlı olarak, Youtube Kanalımız, Egeden Medya Haber Yayınları ve sosyal medya hesaplarında yayınlanacak.

Belgesem yetkililerinin soruları içtenlikle cevaplayarak, bilinmeyenleriyle bir iş kolu’nun tanıtmına verdikleri destek ile, meslek sahibi olmak isteyen gençlerimize bir umut kapısı aralanmasının yanı sıra, yurt dışında iş imkanlarının detayları’da bu proğramla ortaya koyuldu.

Proğram çekiminin tamamını Web sayfamızdaki lingden izleyebileceğiniz gibi, youtube Egeden Medya Haber kanalımızdan izleyerek, kanalımıza ücretiz abone olup, paylaşımda bulunabilirsiniz.