Bu makaleyi dinlemek için tıklayınız.

KUŞADASI KENT KONSEYİ TOPLANDI

Son günlerde yapmış olduğu etkinlik ve proje önerileriyle takdir toplayan Kuşadası Kent Konseyi Meclis Başkanlarıyla toplantı yaptı.

Kent Konseyi Yabancılar meclisinin projesi olan Kış festivalinde yaşanan eksikliklerin de konuşulduğu toplantıda, 2023 yılında yapılacak projeler değerlendirilirken, Meclis Başkanlarının daha çok uyum içerisinde birlikte projeler üretmeyi tercih ederken, herşey kentimiz için sloganıyla, 2023 yılında Kent Konseyinin birçok yeni projeye imza artacağının sinyallerini verdiler.

Mustafa Ünver Başkanlığında yapılan toplantıya, Başkan yardımcısı Bülent Ay ve Meclis Başkanları, Meclis Başkan yardımcıları katıldı.

Kentimizde tespit ettiğimiz her türlü olumsuzluk karşısında taraf olacağız, yapacağımız Engelli, Sağlık, Spor, Kültür, Çocuk, Gençlik, Kadın, Emekli ve Yabancılarımız için meclislerimizin üreteceği projelerle 2023 yılına sürprizlerle gireceklerini açıklayan Başkan Mustafa Ünver;
Ankarada yapılan Kent Konseyleri toplantısından da önemli izlenimlerim oldu, bu izlenimlerimi Meclislerimizle paylaştık, artık yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyebilecek aşamadayız, açıklamasında bulundu.

Serap Başel/Özel Haber Kuşadası