Bu Haberimizi Dinlemek için Tıklayınız...

KUŞADASI’NDA 19 MAYIS COŞKUSU DERYA ULUĞ KONSERİ İLE ZİRVEYE ÇIKTI

Kuşadası’nda 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları, İsmail Cem Barış ve Dostluk Meydanı’nda düzenlenen Derya Uluğ konseri ile zirveye çıktı.

Kuşadası’nda Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a ayak basarak Türk Milleti’nin kurtuluş mücadelesini başlatmasının 104’üncü yılı kutlamaları, sevilen pop müzik sanatçısı Derya Uluğ konseri ile sona erdi. Konsere katılan binlerce Kuşadalı, ünlü sanatçının seslendirdiği şarkılar ve sahne performansı ile coşkulu bir gece geçirdi. Konser öncesinde sergilenen çeşitli dans gösterileri ve DJ Erbil Ellez’in canlı performansı ise meydanı dolduran binlerce kişiden büyük beğeni topladı.

Kuşadası’nda hayranlarıyla buluştuğu için çok mutlu olduğunu belirten Derya Uluğ, “Öncelikle tüm Türkiye’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum. Kuşadası’nda gençlik bayramımıza yakışan coşkulu bir kalabalıkla karşılaşmak beni hem çok mutlu etti hem de çok duygulandırdı. Sizleri benimle bir araya getiren Belediye Başkanımız Ömer Günel’e çok teşekkür ederim” dedi.

Konserde Derya Uluğ’ya teşekkür plaketi veren Başkan Ömer Günel de, “Bugün Türkiye Cumhuriyeti’nin en önemli bayramı. 104 yıl önce işgal altındaki bir imparatorluğun başkentinden yola çıkarak Samsun’a ayak basmış sarı saçlı, mavi gözlü subay Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını saygı ve minnetle anıyorum” diye konuştu.