Bu makaleyi dinlemek için tıklayınız.

 

Videolarımızı yatay konumda izlemenizi tavsiye ederiz. Videolarımızı paylaşmak için Egeden Medya Haber Youtube kanalımızı ziyaret ederek abone olmanız yeterlidir.

ENGELSİZ ENGELLİLERDE GENEL KURUL HEYECANI

Kuşadası Engelsiz Engellileri Yaşatma Derneği olağan genel kurulunu yaparak, yeni yönetim, Başkan ve diğer kademelerini belirledi.

Yapılan genel kurulda eski Başkan Muhsin Aytekin’in aday olmaması üzerine, bir önceki Başkan Mustafa Sıtkı Sorguc aday olarak, yeni yönetimi belirlemiştir.

Kuşadası Engelsiz Engellileri Yaşatma Derneği eski Başkanı Muhsin Aytekin; Biz bir aileyiz sadece yürütme kurulundaki Başkanlık görevimden ayrıldım. Kent Konseyi Engelliler meclisinde Başkanlık görevim var, iki Başkanlığı yürütmem sağlığıma elverişli değil, Mucizeler atölyesi ismiyle bir proje başlatarak, bu projenin finansı için, projeyi Kent Konseyi Başkanı Sayın Mustafa Ünver’e sundum. Haliyle bitiremediğimiz ve yeni projelerde, derneğimizin yeni yönetimiyle koordineli çalışmalarımız olacak, açıklamasında bulundu.

Yeni Dernek Başkanı Sorguc; Zaten Derneğimizin çalışmaları ve projelerine uzak birisi değildim Muhsin Başkanın söylediği gibi, biz aileyiz bizimkisi bir görev değişikliği, Muhsin Başkanın Derneğimiz için yaptığı yararlılıklar unutulmaz ilk yönetim kurulu toplantısında Muhsin Başkanın Onursal Başkan olmasını önereceğim. Onursal Başkanımızla halen sürmekte olan projelerimiz ve yeni projelerimizde her zaman birlikte olacağız, açıklamasında bulundu.

  1. Ekrem Örsoğlu/Kuşadası Özel Haber