Bu makaleyi dinlemek için tıklayınız.

KUŞADASI KENT KONSEYİ, GÜNGÖRMÜŞLER MECLİSİ DAYANIŞMA KAHVALTISI

Ayrıntılar Video Haberimizden izleyebilir. Videoyu Egeden Medya Haber Youtube kanalımızdan izleyip, paylaşabilirsiniz.

Kuşadası Kent Konseyi Güngörmüşler Meclisi, üyeleriyle düzenlediği “Kahvaltını Al Gel” etkinliğiyle, üyelerinin kaynaşmasını sağladı.

23 Ocak tarihinde yapılan olağanüstü genel kurul ile yeni seçilen Güngörmüşler Meclisi YK üyeleri henüz bir proğram belirlemeden yaşanan Deprem felaketiyle, çalışmalarını sadece Deprem yardımlarına ayırmışlardı.
Yeni projelerle Kent yaşamına fayda sağlayabilmek için üyeleriyle sürekli irtibatta olmayı planlayan Güngörmüşler Meclisi Başkanı Serap Başel: 470 üyemiz var, üyelerimizin kağıt üzerinde bir sayı olarak kalmasını istemiyoruz. Onların düşünceleri bizim için önemli, çalışma öbekleri kurarak başarılı işlere hep beraber imza atmayı düşünüyoruz. Konsey Başkanımız Mustafa Ünver, çalışmalarımızı birlik beraberlik içerisinde yürütmemiz için teşfik ediyor. Bu gün yapılan “Kahvaltını Al Gel” etkinliğiyle bir başlangıca imza attık, üyelerimiz ve diğer Meclis Başkanlarımızla bu etkinliği sıklıkla yaparak, kimseye yük olmadan biraraya gelip, düşüncelerimizi paylaşıp, Kuşadasına proje olarak döndürmeyi planlıyoruz, dedi.

Ekrem Örsoğlu Özel Haber/Kuşadası