Bu makaleyi dinlemek için tıklayınız.

YARDIM DERNEKLERİ DAYANIŞMASI

Kuşadası Engelsiz Engellileri Yaşatma Derneği, Kuşadası İMECE Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret ederek, birlikte yapabilecekleri çalışmaları değerlendirdiler.

Sıklıkla başarılı çalışmalarından söz ettiren İMECE Derneği Başkanı Gencay Hükümdar, Başkan Yardımcıları Emel Akalın, Emine Kılıç ve Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu Kuşadası temsilcisi Mehlike Hepdemir ile beraber karşıladıkları,
Engelsiz Engellileri Yaşatma Derneği Onursal Başkanı Muhsin Aytekin, Dernek üyesi ve Kuşadası Kent Konseyi Güngörmüşler Meclis Başkanı Serap Başel, Kent Konseyi Sağlık ve Spor Meclisi Başkanı Bağdagül Şimşek yaptıkları toplantıyla dernekler arası örnek birliktelik sergilediler.

Amaç ihtiyaç sahiplerini sihirli dokunuş olunca, yapabileceklerini masaya yatıran Dernek yöneticileri, yaptıkları toplantıyla bir çok çalışmada dayanışma içinde olacakları kararı aldılar.

Engelsiz Engellileri Yaşatma Derneğiyle beraber, Egeden Medya Haber olarak katıldığımız bu ziyaret, İMECE Derneği yöneticilerine de süpriz olurken, bizlerde bu ulvi görevlerinde yanlarında olacağımızı belirttik.

Ziyâret detayları için videomuzu buradan izleyebileceğiniz gibi, youtube kanalımızdan da izleyip, paylaşabilirsiniz.