Bu makaleyi dinlemek için tıklayınız.

Kuşadası Kent Konseyi Meclis Başkanlarıyla, Belediye Başkanı Ömer Günel’i ziyaret etti.

Bir süredir proje üretim merkezi haline gelen Kuşadası Kent Konseyi, yep yeni proje ve önerilerini direk Belediye Başkanı’na iletebilmek için bu gün meclis Başkanlarıyla, Başkan Günel’in kapısını çaldı.

Yabancılar meclis Başkanı Olena Burgac Başkan Günel’e bu şehrin insanlarıyla ortak bir çalışmayla yapılan bir tabloyu sunarak, projelerini anlatma imkanı buldu.

Emekliler meclis Başkanı Ali Başaran, Belediye ile halk bağlantısında Kent Konseyinin önemine vurgu yapan konuşmasıyla, direk halk’a yönelik çalışmalarından bahisle, Kuşadasında yaşayan Emekli vatandaşlarımızın yaşam ve sosyal sorunlarını yerinde araştırdıklarını, sunulan projelerin direk halktan gelen talepler olduğunu belirterek taleplerini bildirdi

Güngörmüşler meclis Başkanının anlatımının ardından, cevap veren Günel;
Kendisinin 2009 yılında Kent Konseyinin Kurucularından olduğunu, ancak Mustafa Ünver dönemi kadar Konseyin bu kadar etkili olmadığını, konseyin çalışmalarını yakından takip ettiğini, getirilen projeleri her anlamda değerlendireceklerini belirtmiştir.

Sorularımızı cevaplayan Ünver, Kent Konseyi Başkanlığına yeni seçilmesine rağmen liyakatlı bir kadroyla çalışmanın verimliliğini vurgulayarak, Belediye Başkanımızın desteğini aldık, 2023 yılı için yep yeni projelerle üstlendiğimiz görevi en iyi şekilde yerine getireceğiz. Meclislerimize güveniyorum, hepsi alanında uzman gönüllülerimizden oluşuyor. Onların çalışmalarını rahatlatabilmek için üstümüze düşeni yapacağız, dedi.

Serap Başel/Kuşadası Özel Haber
Haberin detayları için videoları izleyebilirsiniz.