Bu Haberimizi Dinlemek için Tıklayınız...

 

T.C MİLLETVEKİLİ EVRİM KARAKOZ AFYON’DA

Aydın’ın parlayan yıldızı 28 Dönem Milletvekili Evrim Karakoz, 13. Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun taktiriyle, seçim çalışmaları için Afyonkarahisarda görevlendirildiğini sosyal medya hesaplarından duyurdu. Anlaşılıyor ki Karakoz’un başarılı çalışmaları taktir görüyor ve alan genişletiliyor. Aydın’ın parlayan yıldızı genç vekilimizin önümüzdeki günlerde yükü oldukça ağır olacağı görünüyor.

Evrim Karakoz’un duyurusu:13. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun takdiriyle seçim çalışmalarına katılmak üzere geldiğimiz Afyonkarahisar’da ilk etkinliğimizi İzmir Milletvekilllerimiz Sevda Erdan Kılıç ve Kamil Okyay Sındır, İYİ Parti Afyon Milletvekili Hakan Şeref Olgun, CHP Afyonkarahisar İl Başkanı Onur Seçme, İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, DP Afyonkarahisar İl Başkanı Hikmet Bülbül, SP Afyonkarahisar İl Başkanı Beytullah Karataş, DEVA Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Kadir Daylık ve Gelecek Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Niyazi Ertaş ile birlikte yerel ve ulusal basının çok değerli temsilcileri ile buluşarak gerçekleştirdik.

Atamızın emaneti Cumhuriyetimize 2. yüzyılında da sahip çıkmaya, ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine çıkarmak için çalışmaya devam edeceğiz.