Bu makaleyi dinlemek için tıklayınız.

O SİZDEN BİRİSİ

Rahatsızlığım ve arka arkaya gelen seyahatlerim nedeniyle. siz okurlarımla uzun bir süredir buluşma imkânı bulamadım.

Benim rahatsızlığım döneminde yazar ve yönetim grubunda olduğum Gazetemiz oldukça geniş bir kitleye hitap edebilir hale gelmiş, yeni yazar arkadaşlarımız Gazetemizde yerlerini almışlar, Mehmet Gültekin, Hüseyin Asar, Erdem Özkayimoğlu ve Erdal Kılınç isimleriyle beraber çalışabilmek beni oldukça memnun etti, eh olması gereken olmuş.

Değerli okurlarım; hepimizin içinde olduğu güzel bir bahar havasındayız. Getireceği 14 Mayısla kuşların başka ötüştüğü, çiçeklerin bir başka renklendiği bir bahar günüyle buluşacağız. Bir bahar havasıyla yarınlara umutla yürüyebilmek için, bölgelerde vekilliğe aday adaylarımız hazırlanıyor. Bizlerde o hazırlıkların yakın takipçileri olup, gözlemlerimizi paylaşıyoruz.

Siz okurlarıma bende izlenimlerimi aktarmak isterim. Bizim Feridun lakabıyla tanıdığımız Feridun Uzun, o bir CHP gönüllüsü, partisiyle henüz çocuk denecek yaşlarda tanışmış, tutkuyla bağlanmış. Partisinde verilen her görevi heyecanla yerine getirmiş bir yürek. Yeri gelince çocukla çocuk, bürokratla bürokrat, çiftçiyle çiftçi, esnafla esnaf olmayı başarmış, o Aydın halkının yüreğinde öylesine bir yer almışki, yürekten gelen bir ses ile ona bizim Feridun demişler.

0

Bizim Feridun öyle kolay bizim Feridun olmadı, Aydın halkı ona her seslenişlerinde yanlarında buldu, partisinin her kademesinden Aydın halkıyla buluşan, onlara yürekten ses veren Feridun bey, şimdi CHP İl Yönetim Kurulundaki görevini bırakıp, Demokrasi trenini yeniden raylarına oturtabilme mücadelesinde Aydın halkını Ankara’da temsil edebilmek için bizlerden görev istiyor.

Baharı müjdeleyerek, bahar sevincinde bize düşen Aydın’ın bağrından çıkan bizim Feridun’un yürüyeceği yolda yoldaş olmak değilmi?

Yüreğinin götürdüğü yerde, biliyoruz ki yetkisini alacağın o halkın vekili olacak, her yasada halk için el kaldıracağın umuduyla, yolun açık olsun bizim Feridun. Saygılarımla

Erdoğan Sayitoğlu